Directieteam

  • Geert Hendrix
    • Directeur Podiumacademie Lier en Beeldacademie Lier
      Directeur algemeen beleid academies
  • Liesbet Van Huysse
    • Directeur Beeldacademie Lier
  • Peter Ploegaerts
    • Adjunct-Directeur Podiumacademie Lier
  • An Sluydts
    • Hoofd Leerlingenadministratie
  • Piet Mussche
    • Coördinator Woordkunst-Drama
  • Nele Van Bogaert
    • Coördinator Dans

Pedagogisch College

  • Directieteam &
  • Ann Smits
  • Peter Ploegaerts
  • Stein Verrelst
  • Patricia Bernaerts
  • Francis Reusens
  • Dirk Proost
  • Jasper Gheysen

Schoolcommissie

  • Directieteam &
  • Annemie De Tiège (LiVe-traject)
  • Nancy Van Hoof (vestigingsplaats Berlaar)
  • Johan Verhelst (vestigingsplaats Boechout)
  • Regine Buelens (vestigingsplaats Lint)
  • Gert-Jan Verbueken (vestigingsplaats Malle)
  • Patricia Bernaerts (vestigingsplaats Nijlen)
  • Kathleen Frans (vestigingsplaats Ranst)
  • Guy Michielsen (vestigingsplaats Zandhoven)
  • Peter Ploegaerts (CoExAct)
  • Jasper Gheysen (communicatie)

Onthaal & Administratie

  • Min Van Houtven (hoofd onthaal)
  • Shirley Roodhooft (personeelsadministratie)
  • An Sluydts (leerlingenadministratie)
  • Iris Smolders (lokaalbeheer)
  • Marijn Van Mol (boekenfonds)
  • Nadine Boeckx (instrumentenbeheer en sleutelbeheer)

Lerarenkorps

  • ABSILLIS Kevin – Koperblazers
  • ABTS Gerda – Mandoline, Groepsmusiceren instrumentaal
  • BAETEN Christine – Piano
  • BEELS Wide – Viool, Kamermuziek
  • BENTEIN Naomi – Muziekproducties, Live/Studio Electronics, MCV JPR, Groepsmusiceren JPR
  • BERNAERTS Patricia – MCV
  • BONERT Mady – Zang klassiek
  • BORRE Jan – Piano JPR, Singer-songwriter, MCV JPR, Muziektheorie JPR, Pianobegeleiding muziek JPR
  • BORREMANS Bart – SaxofoonJPR
  • BOUTSEN Jonas – Slagwerk
  • BRASSAERT Søren – Koperblazers
  • BRIJS Michaël – Singer-songwriter
  • BRUYNEEL Ruth – Dramastudio, Musical (drama), Theater, Woordatelier
  • BUELENS Regine – MCV, Pianobegeleiding dans
  • BUYENS Hilde – Piano, Pianobegeleiding muziek klassiek
  • CAFMEYER Ine – Dramastudio, Theater, Verteltheater-stemregie, Woordatelier, Woordstudio
  • CAMMAERT Hans – Viool
  • CEULEMANS Caroline – Musical, Dramastudio, Theater, Verteltheater-stemregie, Woordatelier, Woordstudio
  • CLOET Esther – Danslab, Danslab klassieke dans
  • COENEN Kristien – Musical, Dramastudio, Speltheater,Theater,Theater maken,Verteltheater-stemregie
  • CORNELIS Trien – Groepsmusiceren vocaal, MCV, Zang, Domeinoverschrijdende initiatie
  • DAEMS Roeland – Directie vocale muziek
  • DE BEUCKELEER Gert – Piano, BP piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • DE BOO Marleen – Directie vocale muziek, Groepsmusiceren vocaal
  • DE BRUYN Jef – Gitaar
  • DE CADT Astrid – Zang musical
  • DE COCK Ellen – Piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • DE COCK Wim – Altviool
  • DE HAES Jef – Accordeon, Groepsmusiceren instrumentaal
  • DE HAES Tom – Directie instrumentale muziek, Compositie voor jongeren
  • DE KONINCK Ann – Piano
  • DE MUNTER Katrien – Altviool
  • DE PEUTER Patricia – Woordlab
  • DE ROECK Jasper – Contrabas JPR
  • DE SMEDT Bavo – Circus
  • DE TIEGE Anne-Marie – Groepsmusiceren instrumentaal, MCV
  • DE VLAM Ellen – Piano
  • DEHERTEFELT Tinne – Muziekinitiatie
  • DELBAEN Mira – Musical, Verteltheater-stemregie, Woordatelier, Woordstudio
  • DELEU Aline – Danslab klassieke dans, Danslab hedendaagse dans
  • DEMEY Veerle – MCV, Altviool
  • DENS Els – Muziekcultuur
  • DENYS Stijn – Gitaar, Groepsmusiceren instrumentaal
  • DERUDDER Alex – Piano JPR, Singer-songwriter, Compositie JPR
  • DIELTIENS Emma Helena – Danslab, Danslab hedendaagse dans
  • DIERICK Lisa – Dramastudio, Theater, Verteltheater-stemregie, Woordatelier, Woordstudio
  • DURT Eline – Schrijven
  • ELST Hélène – Fagot
  • FLEMENT Els – Piano, Klavierklas, Kamermuziek
  • FLINTROP Han – Saxofoon JPR, Groepsmusiceren JPR, Muziekcultuur
  • FRANCOIS Eve – Cello oude muziek
  • FRANS Kathleen – Piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • GARRIDO BADILLO Ricardo – Slagwerk, Groepsmusiceren instrumentaal
  • GERARD Veva – Storytelling
  • GEYSEN Thomas – Slagwerk
  • GHESQUIERE Mathias – Slagwerk
  • GILISSEN Irène – Groepsmusiceren vocaal, MCV
  • GONNISSEN Marijke – Cello
  • GOVAERTS Eduard – Orgel, BP orgel
  • HAK Marloes – Dwarsfluit
  • HENDRIX Geert – Muziekgeschiedenis
  • HERNALSTEEN Sophie – Danslab
  • JACOBS Wilfried – Danslab, Danslab klassieke dans
  • JAROSIKOVA Lenka – Danslab, Danslab klassieke dans
  • JOCHEMS Griet – Hobo, Groepsmusiceren instrumentaal
  • JOCHEMS Marilyn – Dansinitiatie, Danslab
  • JOHNSON Tom – Directie vocale muziek, Groepsmusiceren vocaal
  • KELLY Natashia – Zang JPR, Groepsmusiceren JPR
  • KERCKHOFS Koen – Opleiding Theaterregisseur
  • KOX Peter – Koperblazers JPR, Groepsmusiceren JPR
  • LAMBRECHT Tom – Slagwerk, Groepsmusiceren instrumentaal
  • LEMMENS Bart – Piano, Pianobegeleiding muziek klassiek
  • LUIJTEN Jolanda – Danslab, Danslab klassieke dans
  • MAILLARD Patrick – Figuren- en poppentheater
  • Mampaey Jorn – Domeiniverschrijdende initiatie
  • MANGELSCHOTS Peter – Schrijven
  • MARIEN Melissa – Dramastudio, Radio maken, Spreken en presenteren, Verteltheater-stemregie, Woordatelier, Woordstudio
  • MELIS Martje – Dwrasfluit, Groepsmusiceren instrumentaal
  • MEURIS Bart – Piano, BP Piano
  • MEURIS Wim – Viool
  • MICHIELSEN Guy – Piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • MUSSCHE Pieter – Coördinator woord, Theater, Theater maken, Verteltheater-stemregie, Woordstudio, Opleiding Theaterregisseur
  • NAUWELAERTS Katrien – Groepsmusiceren vocaal
  • NOTELTEIRS Dries – Dramastudio,Theater,Verteltheater-stemregie,Woordatelier,Woordstudio
  • PAZMANY Peter – Orgel, BP Orgel, Klavierklas, Groepsmusiceren vocaal, MCV
  • PEETERS Karen – Harp, Groepsmusiceren instrumentaal
  • PIETERS Ine – Muziekcultuur
  • PIETERS Sara – Muziekcultuur
  • PIROTTE Erik – Piano, BP piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • POLLET Francis – Fagot, Groepsmusiceren instrumentaal, Kamermuziek
  • PROOST Dirk – Groepsmusiceren instrumentaal, Kamermuziek, Muziekcultuur
  • RASSON Anne – Viool
  • REMANS Wendy – Accordeon
  • REUSENS Francis – Viool, Kamermuziek
  • RIEPE Dominik – Klavecimbel, Historische uitvoeringspraktijk
  • RUTTEN Lander – Slagwerk
  • SARENS Emmanuel – Gitaar, Kamermuziek
  • SARENS Johan – Elektrische gitaar JPR, Singer-songwriter, Groepsmusiceren JPR
  • SAS Jan – Dramastudio, Theater, Woordatelier, Woordstudio
  • SAVELKOELS Steven – Musical, Danslab klassieke dans
  • SCHEPENS Noëlle – Groepsmusiceren vocaal
  • SEGERS Anton – Opleiding Theaterregisseur, Speltheater, Theater Maken
  • SLIJPER Ismini – Creërend danser hedendaase dans, Opleiding Choreograaf
  • SMITS Ann – MCV
  • SOMERS Barbara – MCV, Zang
  • STOOP Femke – Dansinitiatie, Danslab
  • TOPS Dorien – Saxofoon, Klarinet
  • TORFS Benjamin – Dramastudio, Improvisatietheater, Woordatelier
  • VAELEN Ingrid – Piano
  • VAN ASSCHE Koen – Beiaard
  • VAN BOCKSTAL Rebekka – Elektrische gitaar JPR, Groepsmusiceren JPR, MCV JPR, Singer-songwriter
  • VAN BOGAERT Nele – Coördinator dans, Danslab, de(Junior)Compagnie
  • VAN CAMP Michiel – Hoorn
  • VAN DE VOORDE Lars – Piano JPR
  • VAN DEN BOSCH Magali – Kleuterdans
  • VAN DEN BROEK Gretel – Schrijven
  • VAN DEN BROEK Johan – Groepsmusiceren vocaal, MCV, Muziektheorie
  • VAN ELSACKER Jan – Zang oude muziek, Groepsmusiceren oude muziek
  • VAN EYGEN Tom – Gitaar, Luit, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VAN EYNDHOVEN Vera – Dwarsfluit, kamermuziek
  • VAN GASSE Lies – Schrijven
  • VAN GORP Veerle – Viool, Kamermuziek
  • VAN HILLE Frederic – Viool, Kamermuziek
  • VAN HOOF Daniëlle – Zang klassiek, Groepsmusiceren vocaal klassiek, Vocaal ensemble
  • VAN HOOF Nancy – Groepsmusiceren instrumentaal, MCV, Muziekinitiatie
  • VAN HULLE Hans – Saxofoon, Klarinet
  • VAN LOOY Christian – Muziektheorie, Compositie voor volwassenen
  • VAN NOTEN Roeland – Basgitaar JPR, Groepsmusiceren JPR
  • VAN OVERLOOP Pieter – Traverso, Groepsmusiceren oude muziek
  • VAN PELT Stefanie – Dramastudio,Speltheater,Theater,Verteltheater-stemregie,Woordatelier,Woordstudio
  • VAN ROMPAEY Maarten – Woordlab
  • VAN ROMPAEY Ward – Koperblazers
  • VAN ROMPAY Marjan – Saxofoon JPR, Groepsmusiceren JPR
  • VAN STEENBERGE Kristiaan – Schrijven
  • VAN UYTVANCK Stephan – Mondharmonica JPR
  • VANDECRUYS Tinne – Gitaar, Groepsmusiceren instrumentaal, Groepsmusiceren vocaal
  • VANDEVEIRE Pieter – Contrabas, Gamba, Groepsmusiceren oude muziek
  • VANDINGENEN Marc – Koperblazers, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VANHEES Marie – Kleuterdans, Dansinitiatie
  • VANHERCK Liesbet – Muziekinititiatie, Groepsmusiceren vocaal, MCV
  • VANSTEENKISTE Benedikte – Dramastudio,Theater,Verteltheater-stemregie,Woordatelier,Woordstudio
  • VERBUEKEN Gert-Jan – Groepsmusiceren instrumentaal, Groepsmusiceren vocaal, MCV, Muziekinitiatie, Strijkers
  • VERCAMMEN Kristien – Directie vocale muziek
  • VERDOODT Katlien – Dramastudio,Spreken en presenteren,Verteltheater-stemregie,Woordstudio
  • VERHELST Guy – Piano
  • VERHELST Johan – Klarinet, saxofoon, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VERMEULEN Monique – Saxofoon, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VERMOSEN Philip – Piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VERMOSEN Stephanie – Muziekinitiatie, Piano
  • VERRELST Ehren – Dansinitiatie, Danslab, Danslab hedendaagse dans, Moderne dans, de(Junior)Compagnie
  • VERRELST Stein – Gitaar, BP Gitaar, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VERSCHAEVE Ine – Dansinitiatie, Danslab
  • VERSTREEPEN Dries – Jongensdansklas, Danslab hedendaagse dans, Specialisatie hedendaagse dans
  • VERTOMMEN Hilde – Cello, Arrangeren
  • VERTOMMEN Marleen – Blokfluit, Groepsmusiceren oude muziek
  • VERVLIET Stijn – Piano, Groepsmusiceren instrumentaal
  • VERZWYVEL Manuela – Danslab, Danslab hedendaagse dans
  • VINCENT Megan – Kleuterdans, Dansinitiatie, Danslab klassieke dans
  • VRINTS Els – Piano
  • WACH Kasia – Dansinitiatie, Danslab, Danslab klassieke dans, Danslab hedendaagse dans
  • WALRAVENS Bart – Gitaar, Groepsmusiceren instrumentaal, Kamermuziek
  • WEETJENS Ingrid – Zang JPR, Groepsmusiceren JPR
  • ZUTTERMAN Filip – Muziekcultuur