Optie Singer-Songwriter (enkel in Lier)

Piano of gitaar: 1u per week
Singer-songwriter: 1u per week

Word de artiest die in je leeft – volg de cursus Singer/Songwriting aan Podiumacademie Lier

Droom je ervan om je eigen songs te schrijven én te brengen? In onze opleiding Singer/Songwriting krijg je alle tools in handen om je stem te vinden als artiest. Je leert van verschillende bevlogen docenten de kneepjes van het vak: van tekstschrijven en componeren tot arrangeren en jezelf begeleiden op je instrument.

Gedurende het schooljaar dompel je je onder in de wereld van de muziek en werk je aan je eigen stijl.

Aan het einde van deze cursus mag je jezelf met trots een singer-songwriter noemen. Wie weet liggen de eerste nummers voor je debuutalbum dan al klaar?

Deze opleiding is er voor creatieve zielen die willen zingen – in het Nederlands of een andere taal – en zichzelf willen begeleiden op een akkoordinstrument. Niet alleen uitvoerder, maar ook maker: dat is waar we samen naartoe werken.

Je hebt bij voorkeur al wat songs op je naam staan, of bent volop bezig ze te schrijven. Een basiskennis van akkoorden en notenleer, en enige technische beheersing van je instrument zijn noodzakelijk. Reken op een intensief, maar enorm verrijkend traject.

Interesse om te schrijven aan jouw muzikale verhaal? Mail naar singersongwriting@podiumacademielier.be

Zin om bij ons te starten? Super!
Stuur ons een korte video waarin je jezelf voorstelt en een eigen nummer speelt of zingt (of meerdere, als je wil). Vertel ook even wie je bent en waarom je graag bij ons les zou volgen.

Gewoon zoals je bent – het hoeft niet perfect te zijn. We zijn benieuwd naar jouw muziek en jouw verhaal.

Wacht niet te lang om je aan te melden want de plaatsen zijn beperkt!
Mail je video voor 17 juni naar singersongwriting@podiumacademielier.be. Samen kijken we dan of onze richting goed bij jou past!